Firma CAROTEX AROMATY to rynkowy lider w produkcji pełnej gamy surowców i dodatków dla przemysłu spożywczego w Polsce. Zaopa-trujemy największe firmy zarówno w Polsce jak i zagranicą. Dostar-czamy nasze produkty między innymi do przemysłu cukierniczego, mleczarskiego, piekarskiego, napojowego, przemysłu mięsnego oraz przemysłu farmaceutycznego.

NASZE ATUTY

Firma CAROTEX AROMATY to jedyna Polska firma posiadająca spe-cjalistyczną wiedzę i doświadczenie do tworzenia wszystkich aroma-tów i koncentratów w swojej ofercie od podstaw, używając wyłącznie pojedynczych surowców. Doskonała jakość i stabilność naszych pro-duktów jest jednym z naszych największych atutów.

PRODUKTY

Nasz asortyment obejmuje między innymi aromaty słodkie i owocowe w formie płynnej oraz proszkowej do cukiernictwa, mleczarstwa, pie-karnictwa, lodów, produktów instant, jak również suplementów diety i lekarstw. W naszej ofercie mamy także barwniki (preparaty karote-nowe, karmel, annatto i wiele innych).

NOWOŚCI

W oparciu o nasze wieloletnie doświadczenie w produkcji dodatków, specjalnie z myślą o cukiernikach opracowaliśmy nową linię produktową pod marką CAROSMAK. W skład tej linii wchodzą 2 grupy produktów: CAROSMAK oraz CAROSMAK PLUS.
Linia CAROSMAK to najpopularniejsze na rynku cukierniczym smaki przygotowane pod kątem ich jak najlepszej przydatności do wypieków. Dzięki zastosowaniu specjalnej formuły nośnika, aromaty te doskonale łączą się ze wszystkimi składnikami produktu oraz są odporne na wysokie temperatury podczas wypieku. Jednocześnie przy swojej bardzo atrakcyjnej cenie stanowią najkorzystniejszą propozycję dla tworzenia doskonałych wyrobów cukierniczych.
Linia CAROSMAK PLUS to rozwinięcie linii CAROSMAK będące kompozycją aromatu wzbogaconą o dodatek barwnika spożywczego, co pozwala na tworzenie atrakcyjnych dla Konsumentów propozycji smakowo – aromatycznych bez konieczności oddzielnego dodawania barwników.
Dzięki naszej wiedzy w zakresie komponowania aromatów oraz korzystaniu z jak najlepszych surowców, jesteśmy w stanie zaproponować naszym Klientom sprawdzone produkty w niezwykle atrakcyjnych cenach.
Dodatkowy atut stanowi wygodne nietłukące się opakowanie o pojemności 1 l.

Pobierz specyfikacje produktów z linii CAROSMAK
W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt:

Tel. +48 22 648 09 47, +48 22 648 09 49
Fax. +48 22 649 95 95, +48 22 649 98 98
E-mail: carotex@carotex.pl